Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem který celeron

Zdravím všechny.Vím,že to jsou pro Vás už historické kousky,ale chtěl bych se jen poradit, jak velký je rozdil mezi Celeron D 320, 2400 MHz a obyčejným Celeronem 2000MHz.Ten 2000MHz mám a to Dečko můžu mít za 100Kč a mám ho odskoušeného.Pc není na hry.Děkují

A ještě prosím jeden dotaz:Mám použit paměti Dual DDR SDRAM 2krát 256 MB (PC2700 DDR SDRAM)
nebo- 1krát Apacer Tech. 1 GB PC3200 DDR SDRAM

Moje základní deska ASRock P4i65G podporuje obě možností.Vím,že 1GB je více a rychlejší,ale ty dvě 256 můžu dát dual!