Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Epson Stylus SX400 vůbec netiskne

Dobrý den

Mám takový zapeklitý problém. Došly mi barvy v tiskárně tak jsem si koupil nové. Po výměně všech čtyř cardridge začala tiskárna dělat problémy. Nejdříve si tiskla barvy naprosto jak chtěla a poté, co jsem dal vyčistit hlavy, přestala tisknout úplně. Hlava jezdí když dám tisk tam a zpátky ale papír vyjede čistý a nic se neděje u jakékoliv barvy.

Prosím o pomoc. Pokud se to již někomu stalo a věděl by co s tím byl bych moc vděčný

Předem děkuji za Váš čas strávený nad tímto příspěvkem.
Změna předmětu, původně: TISKÁRNA EPSON STYLUS SX400 VŮBEC NETISKNE (karel)

Ahoj mám taky Epson SX415 a přesně tak jak říkáš - při kopírování hlavy jezdí sem a tam a papír vyjede prázdný, zkoušel jsem vyměnit barvy a bez efektu. Takže pokud má někdo nějaký řešení, taky by mě zajímalo
dave.polish@gmail.com