Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 a WiFi Atheros AR928x - nelze se pripojit na nektera AP

Zdravim, prosim o radu, mam takovy problem s Wifi, ze i po nainstalovani nekolika verzi ovladacu, jak z windows tak primo od Atherosu(nekoliv verzi, jak pro Win7 tak pro Visty), se mi nedari pripojit se na urcita AP se zabezpecenim i bez, pokazde to napise ze se Windows nemohl pripojit k AP, i kdyz mam vytvoreny profil pro dane SSID s nastavenym zabezpecenim. Zjistil jsem ze se to stava ale jen u urcitych AP.. doma mam 3 D-linky, dva ruzne typy a nejde se pripojit ani na jeden, ale treba na linksys i ovislink to jde. jedna se o wifi kartu Atheros AR928x (AR5B91) u notebooku Asus N10J, pokud je nainstalovana Wireless console tak po pokusu o pripojeni se vzdy wifi vypne.. kdyz odinstaluju Wireless consoli a zapnu wifi pouze pres hot key.. tak sice zustane zapnuta ale nelze se pripojit stejne.. Pokud nekdo vite cim by to mohlo byt, bylo by to fajn, wifi docela chybi u notebooku.. diky :)

atheros a win vista/win7 sú známa a "overená" problematická kombinácia-je to oficiálne priznaný problém,takže podla možnosti upgraduj na najnovšie verzie ovládačov,prípadne pozri na stránkach výrobcu dostupné patche,prípadne opravy firmwaru pre Atheros adaptéry...