Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou prohlížeče

Dobrý den,
mám problém s prohlížeči. Bohužel, jde mi jen jeden. Opera, Explorer, Firefox a Google Chrome (ten mi "klekl" dneska) mně nefungují. Nezbývá mi nic, než používat Safari, který jde jak má, avšak již teď čekám na chvíli, kdy mi i tento prohlížeč nebude fungovat.
Abych upřesnil mou nesnáz, prohlížeče mi nechtějí nalézt žádnou stránku... Viz. - Internet Explorer, Firefox a Google Chrome
Prosím vás, víte jak předejít respektive opravit tento problém? Předem děkuji za odpovědi. Nebude-li vám něco jasné, pokusím se odpovědět.

Už z počtu brovserov je jasné že user je chronický instaler softwaru, dôverujúci všetkému. Zrejme niektorý soft ktorý instaloval a spustil si dôveru nezaslúžil.

V tomto prípade jediné rozumné riešenie je Reinstall Win. Userovi to prekážať nebude, instaluje rád a často.