Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se spuštěnim Windows

http://jyxo.info/uploads/A2/a2eb4435517e5aa4805b9e 862ddf82d6.jpg
http://jyxo.info/uploads/55/55d085870e1a243b65b058 972290996d.jpg

neví někdo jak se ten startup vypne nebo jak se jde do Windowsu?furt to píše Returning to Windows a nic...děkuji za pomoc
Změna předmětu, původně: Problem se spuštěnim
To by ti ruce upadly napsat něco ve smyslu: "Dělal jsem to a to a od té chvíle nemohu nastartovat. Když zapnu počítač, místo Windows se mi objeví tohle (obrázek) a nevím co dál." (LaKr) (Kráťa)

co to je za verzi ghostu (z kterého roku), kdo ho tam instaloval, proč se nabízí pcdos7.1?
jaktože se ghost montuje do spouštěcí nabídky - pod jakým operačním systémem v té chvíli běží?

zálohovací program se může spouštět takto:
- ze svého vlastního oddílu, pod nějakým svým systémem, ale nemůže být dosový program nainstalován do ntfs oddílu s windows
- může se spouštět z bootovacího média, pak se ani neobjeví v bootovací nabídce
- jeho windowsová verze může být nainstalovaná jako aplikace windows, pak si hlídá výhradní přístup k disku během zálohování, taky umí přimountovat image soubor se starou zálohou jako disk.