Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windiag

Ahojte, kvůli Windows 7 mi padá stále system a tak jsem narazil na netu na Windiag akorát nevím jak na to mám to stáhlé,vypálené v BIOSu mám nastavené bootování z CD/DVD.Co mám dělat dál když se počítač po uložení BIOSu restartuje nic mi nenajede abych to zvolil

kvůli Windows 7 mi padá stále system

To bylo dobrý :)
Jestli máš správně nastavené pořadí bootování a nic (?) nenajede, neřešil bych nějaký program. Jak se vlastně to nicnenajetí projevuje? Normální bootovací CD/DVD čehokoli nabootuje?

Tak si stáhni memtest86+ nebo GoldMemory. Když neumíš vytvořit bootovací CD a nabootovat z něj, stejně ti to k ničemu nebude a navíc není jisté, že je to problém s pamětí, zejména když jsi nenapsal, co to hlásí. Návody k použití těch programů jsou na stránkách výrobců, stahuje se také z nich.

to není na cd. vrzneš flash paměť, nakopíruješ tam z rozbaleného zipu, proklikneš bat (tím se nainstaluje), nastavíš v BIOSu pořadí a vybereš USB - pokud to nejde, tak po restartu máčkáš klávesu podle obrazovky (quick menu) a vybereš USB, kde je šouplá fleška s memtestem - dále nic neděláš cca. 2-3 hodiny, jen na to zíráš.