Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý rozběh počítače

Dobrý den, strašně dlouho mi trvá, než se mi spustí program např. Mozilla Firefox, Word… vlastně všechno pomalu najíždí. dřív jsem to rozklikla a spustilo se ale ted se spusti nejdriv po pul minute ne-li déle.. asi je náš notebook „zaplácaný“ zbytečnostma nebo fakt nevím… čím by šel chod zrychlit?

Vyčistiť StarUp, vyčistiť registre.

Správne nastaviť samotné Browsery,
teda, napr. aby po vypnutí autopmaticky zmazali všetok sajrajt.

A, okrem iného,
mať správne nastavenú virtuálnu pamäť. Delegované scratche.

Neinštalovať nič, bez čoho sa človek zaobíde.

The Neverending Story : 4x Anti-nevím co, 20 x Update Agentov, 8 x XY Agentov tlačiarní, skenerov, telefonov, foto, a iných zariadení použitých raz za rok, 6 x sieťových Clientov komunikátorov, hier, vzdialených plôch a iných nezmyslov, TuneUp, kúzelné šporiče a meniče pozadia, .... atď.

Riešenie ? Reinstall