Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook-neodesle mail

Zdravim vespolek,

mam problem s Outlookem.
A ten je nasledujici:Napisu mail a kdyz dam odeslat tak outlook vporadku odesila a u konce napise chybu s tim e hlaseni naleznu v tabulce pod.(tabulka je prazdna)
Podle hlasky mail neodesel, ale prijemce mail dostal(min.3x-kopie)tedy odesel.

Netusite nekdo cim by to mohlo byt?
Pripojeni k netu prez wi-fi(vse chodi normalne-jen outlook ne)

Diky moc.
Pavel

PS:Je mozne ze se v Outlooku(2007) sama smaze prijata posta?(jen otazka mimo)

Z toho, co jsi napsal nejde poznat vubec nic. Hadal bych, ze ve slozce Posta k odeslani je zprava, ktera odeslat nejde. takze normalni zpravy se odeslou a ta jedna tam zustane - prijemce dostane zpravy a ty dostanes chybove hlaseni pri odesilani. Zkus smazat obsah slozky Posta k odeslani.

A k tve posledni otazce - spis to vypada, ze mas zapnuto zobrazeni pouze neprectenych zprav, Takze jskmile na ni najedes, po chvilce se oznaci jako prectena a a schova se.

Nene

proste napisu mail a kdyz ho dam odeslat tak se neodesle hned, ale skoci do slozky k odeslani.
Pri pokusu o odeslani z te slozky mi to napise chybu(ale v radku kde by mel byt vypsan kod chyby-ovsem neni tam nic)
Ovsem prijemci mailu tento mail prijde nekolikrat za sebou.

Snad je to lepe popsane nez poredesle.

Diky.
P

V PC byl virus, ten zdrejme zapricinil kolizi v registrech.
Pomohlo zazalohovani posty a jeji nasledne smazani v PC...po opetovnem nahrani z ext.HDD vse slapalo jak ma.
Reseni druheho problemu je napsanu vyse.Neni to nic sloziteho(prehlednuti v liste muze mit za nasledek dotaz ktery se vyresi dalsiho dne rano :-) 95% vsech zavad hold vznika mezi zidly a klavesnici no)

Pavel