Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Share-Rapid

Měl bych dotaz ohledně, file hostingu Share-Rapid. Mají totiž v nabídce roční neomezené stahování za stovku. Jenže u toho je nějaký časový omezení 0:00- 23:59 což mi připadá, že je to chyba(nesmysl). Nemáte někdo zkušenosti s tímhle tarifem?

Mno tak sem na zkoušku to kilo obětoval a jsem spokojenej. Žádnej zakopanej pes se doposud neobjevil. Někomu by mohlo vadit, že nelze stahovat víc jak 3 soubory současně, ale já to dám do fronty ve flashgetu a není problém... takže zatím spokojenost.

Souhlasím.Stahuji pouze 500kb/sec.
Přitom jsem ješte dnes stahoval s mojím kreditem bez omezení rychlosti.To je velice nehezké, že share-rapid tam alespon nenapíše, že stahujete pouze z 1 serveru a že bude omezena rychlost..:-)3-[