Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přípona *.tsf a *.tsh

Dobrý den,
stáhnul jsem jeden program z internetu, je však rozdělen na 3 soubory s příponou .tsf (700MB, 700 MB a 440Mb) + patří k tomu ještě jeden soubor s příponou .tsh (258 B).
S touto příponou jsem se ještě nesetkal, ani se mi nepodařilo na internetu najít nějaké relevantní informace a nevím si s tím rady (nevím, jak jej připravit k instalaci).
Mohl by mi, prosím, někdo poradit co s tím?

Tak jsem to zkusil přejmenovat podle návodu, sloučit a otevřít v daemonu. Daemon poznal, co je to za program, ale při zvolení instalace mi to zahlásilo chybu: "setup.exe není platná aplikace typu Win32"
Znamená to, že je obsah poškozený, nebo že si s tím daemon ve skutečnosti neporadí?