Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš k notebooku - pomoc s výběrem

Zdravím všechny,
vybírám myš a byl bych rád za vaše rady. Scháním malou myš k notebooku která bude bude výborně použitelné na co nejvíce plochách a pak bych ocenil její přesnost. Nejde mi o hry ale potřebuju citlivou myš na grafiku a jelikož pracuju s notebookem často v terénu, tak je mnoho různých povrchů po kterých s myší jezdím. Jak se pohybují ceny kvalitních myší nevým, nechci zbytečně drahou ale ani nekvalitní levnou.
Předem děkuji za rady
Freebird

Kazdopadne bes mys slaserovym snimacem. U tech levnych (hlavne pochybne znacky) to neni tak jednoznacne, pokud to tam neni primo uvedeno. Jinak zjistis, ze budes potrebovat podlozku, protoze mys na stole nebude fungovat.
Z tech vyzkousenych bych doporucil Genius mini Traveller laser