Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U monitoru notebooku kolísá jas.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat kdo máte zkušenost s kolísáním jasu monitoru u notebooku.nemůže to být způsobeno odcházející zářivkou,pokud ano zkoušel jste ji již někdo vyměnovat sám .Děkuji

Než sa rozhodneš pokúsiť vymeniť trubicu, zameraj sa na "invertor" - menič, môže to spôsobovať on. Prierazy vo vinutí, kopec prachu na plošáku.
Výmena trubice je pomerne ošemetná a riziková záležitosť. Ak by to mala byť tvoja prvá výmena trubice, tak len vtedy, že je to "posledná možnosť" alebo display nesvieti a putoval by do odpadu stejne.