Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce DVI na HDMI

Ahoj, vzhledem ktomu že muj pc nema DVI ale HDMI ano, a potřebuju předělat video s kamery, tak jsem se podíval po DVI a HDMI redukci, našel jsem toto satelity.nej-ceny.cz ale píše se tam že nepřenáši s DVI audio signál, to jakože by mi audio s kamery nešlo? Děkuji

NEmozes to zapojit ani do DVI ani do HDMI. Ptz. za prve su to na PC vystupy (vsimat si rozdiel oproti slovu vstup), a za druhe je to uplne ine rozhranie.
DV sa pripaja do firewire, bud to notebook PC uz ma (vid navod k zakl.doske alebo notebooku) alebo sa da kupit karta (napr. PCI) s firewire rozhranim.