Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se sítovou kartou (Ovladače)

Po přeinstalování OS sem již zde uvaděl že nefunguje, ale i po nainstalování čipsetu základní desky přímo na typ desky s realtekem a lankem mi furt nejde. Počítsč oznámí že byl nalezen nový HW ale po instalaci ovadačů bud z CD nebo z orig. sránky to prostě nenainstaluje správně. Ve správci zařízení je furt žlutý otazník. Kldyž nato kliku a dám přeinstalovat z CD tak to nejde. Prosím o radu

PS: Karta v jiném PC funguje. A zkoušel jsem přehodit na slotech.

typ PCI karty nevím, ale ovladače jsou správné, karta fungovala.

Nejaké detaily otravné. Jak vieš že ovladače sú spravne ak nevieš ani typ tej karty ?
To si fakt expert, velkým: EXPERT .

Z akého dôvodu potrebuješ LAN kartu v PCI slote ? Mainboard má integrovanú LAN kartu. Potrebuješ 2 LAN karty ? Nefunguje integrovaná LAN karta ? Je to jediné poškodenie mainboardu ? Kto to testoval ?

No fakticky máš pravdu. Nejde to. Nie je dôležité prečo.

tYP LAN KARTY VÍM JEN SEM NEVĚDĚL CO myslíte tím PCI typem. A bohužel kdyby tam byla integrvaná tak bych to tu svámi neřešil. Integrovaná tam neni je to starý PC. Typ karty i s ovladači je zde na orig. stránce

www.edimax.com/en/produce_detail.php?pd_id=1&pl1_id=1&pl2_id=44

PS: EXPERT nejsem kdybych byl tak bych jsem nepsal :-)