Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zvuk

Zdar.dneska sem zapl PC a nejde mi zvuk.Repráky když jsem napojil na mobil my jdou.Když sem do jiné díry strčil sluchátka tak taky nešel zvuk.Nevi někdo co s tim???

skus:
zapnut repraky
potocit knoflickom do prava (tym pridas)
skusit ci su reproduktory v sieti (220)
skusit ci su spravne zapojene vzadu v PC
skontrolovat ovladanie hlasitosti (to z viacerymi moznostami) a dat vsetko na max
skontrolovad ovladac zvuku
skontrolovat ci mas vybrany dobry HW (ak pouzivaz 2 zvukove karty)

pravdepodobne nic s toho nepomoze. Chyba bude samozrejme v PC a tak by som skusil pripojit este hociake ine repraky. potom napis co sa stalo