Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drátky a Spadnutí

Čau, Mám menší problém. Sestavil jsem si pc, ale zasekl sem se. Nevim kam mám připojit drátky na ON/OFF tlačítko na MB. Je to INTEL COMPAQ. Poradtě pls.
A druhý problém, Mám ještě jiný PC a když ho zapnu tak chvíli de, pak vypadá že spadne a asi po 10 sec. spadne. Je to AMD. Nevíte někdo co s tim je? poraďte... Dík

Spôsobov identifikácie mainboardu je viacero. Fyzicka obhliadka, identifikacia podla BIOS ID String ktorý doska zobrazuje pri zapnutí, utilitkou na zistenie info z BIOS-u, prípadne jednoúčelové utility.
Vyvinúť nejakú snahu ...