Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení ve W2003 server

Da se nekde zjistit kdo je k jakemu adresari pripojen? Pres spravu PC vidim ve sdilenych polozkach pocet pripojenych klientu (dejme tomu 3) k danemu adresari ale v nabidce "otevrene soubory" tam nikdo nic otevreneho nema? Jak zjistit ktery user pouziva tento a tento adresar?

to co chceš je tak trochu nesmysl. Windows sledují jen NetBIOS shares (k těm se PC připojuje tehdy, dostane-li odkaz, případně "natvrdo" mapováním), které vyžadují licenci. No a pak lokální NetBIOS Server služba otrevírá lokální soubory (viděno z pohledu W2003 serveru), pro klienta je netbios napůl trasparentní (otevírání souborů je "kompatibilní", transport samozřejmě zajišťuje služba Workstation)