Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba v připojení k internetu

Dobrý den,
chtěl bych vás poprosit o řešení mého problému s internetem.
Popis problému:
Máme doma 3 počítače, dva jsou v pořádku - internet funguje, ale na 3. PC je někde chyba, protokol TCP/IP je nastavený stejně jako u ostatních PC, ale internet nejde.
Nenapadá vás, kde by mohla byt chyba? Jako stav připojení mám uvedeno PŘIPOJEN, pc jen odesílá ale nepříjmá.
Mám kabelové připojení, od firmy moravianet www.selfnet.cz
Děkuji za vaše odpovědi.

Nepíš informáciu neobsahujúce

pc jen odesílá ale nepříjmá.

Ale, urob výpis ipconfig od PC kde pripojenie funguje, vlož ho sem
a urob výpis ipconfig od PC kde pripojenie nefunguje, a tiež ho vlož ho sem.

Ak nevieš ako urobiť výpis, napíš že nevieš, poradím.

TADY VŠECHNO FUNGUJE BEZ PROBLÉMŮ. (win 7)

Microsoft Windows [Verze 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Users\Peta>ipconfig

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::d924:c38d:20f0:4b86%11
Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.0.182
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.0.1

Adaptér pro tunelové připojení Připojení k místní síti* 3:

Přípona DNS podle připojení . . . :
IPv6 adresa. . . . . . . . . . . : 2001:0:5ef5:73bc:303a:1e55:a641:c11c
Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::303a:1e55:a641:c11c%13
Výchozí brána . . . . . . . . . . : ::

Adaptér pro tunelové připojení isatap.{6C5B1861-D91C-4B3E-9011-3AC5873FCC7E}:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :

tady je ten druhý.

Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\Eda>ipconfig

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.0.112
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : fe80::8b00:90ff:fe00:221%4
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.0.1

Adaptér pro tunelové připojení Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : fe80::ffff:ffff:fffd%5
Výchozí brána . . . . . . . . . . :

Adaptér pro tunelové připojení Automatic Tunneling Pseudo-Interface:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : fe80::5efe:192.168.0.112%2
Výchozí brána . . . . . . . . . . :

C:\Documents and Settings\Eda>

odinstaloval jsem protokol IP/TPC verze 6 a ted mně to ukazuje jen toto:

C:\Documents and Settings\Eda>ipconfig

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.0.112
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.0.1

C:\Documents and Settings\Eda>