Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft outlook 2003

Zdravim

V sekci M.O.03 - jsem nenašel nějaké řešení k mému problému.
Proto píšu nové vlákno.
Problém při přijímání pošty. hláška:

Úkol mail.seznam.cz - přijímání ohlásil chybu (0x80042108): Aplikace Outlook se nemůže připojit k serveru pro příchozí e-mail (POP3). Pokud se tato zpráva bude zobrazovat i nadále, obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele služeb Internetu.

Nastavil jsem vše podle návodu jak v MsO, tak dle webu MS, ale i zdejší poradny.
Stahování pošty stále nefunguje.
Pls help.

Thx.
TIVL

Další problem s poštou, už jsem si myslel, že je vše v pořádku, ale pro odesílání se ukazuje 0x80042109. zkusil jsem vypnout digi ID, zmenit z mail.seznam.cz na pop3.seznam.cz - tady se ukázala 0x8004210B - takže zpět na mail.seznam.cz(funguje), ale 1. hláška se ukazuje stále.
mužete mi pomoct pls?

Díky
TIVL

Outlook express i MSO ti budou dělat stejnou chybu protože to blbě nastavuješ. Poskytoval připojení je firma které platíš za internet. Nastavení smtp serveru ti dají oni např smtp.pamico.cz - ale to sem střelil to si zjisti!!!

EDIT: tak sem to našel - má tam být mail.pamico-czech.cz a dlužíš mi pivo
http://www.pamico-czech.cz/p16-nastaveni-smtp-serv eru.html