Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekani her

Nemáte tu žádnou rubriku kam by se psaly problémy tak to píšu do her protože se jich to týká takže..
Mám problém s notebookem. Dřív jsem na něm hrál hry od cs1.6 až po GTA4 ůplně bez problému. Dnes si na něm pomalu nezahraju nic protože když mám pc zapojenej do elektřiny tak se mi sekaj všechny hry (některy míň některy víc, podle náročnosti). A když pc vypojím tak se mi hry nesekaj.... no aspoň na chvíli... 5minut to šlape jako za mlada a pak buch, seká se to... po 30vteřinách přestane a 30sekund zas šlape. A tak furt dokola já nevim co stim, je to uplně vymrd..y zasr..y pcčka ! Nepomohl ani reinstal win. ani chlazení. Nějakej nápad ?

vytáhnout hdd, ram, cd mechaniku jde bez problémů - a ukážou se nové díry dovnitř.
pak to jde líp vysávat.

po startu se ti automaticky nespouští žádná zbytečnost? prošel sis msconfig.exe - po spuštění?

při přeinstalaci jsi nezapomněl na driver chipsetu základní desky?

Možná se notebook z nějakého důvodu podtaktovává (obvykle při běhu na baterku nebo kvůli teplotě). Zkontroluj si rychlost procesoru nějakým monitorovacím prográmkem nebo ověř nastavení výkonu pomocí nějaké dodané utility od výrobce, popř. v ovládacích panelech / Možnosti napájení (pro XP).

jak už bylo řečeno, notebook je zanesený prachem - to se stává hlavně u herních mastodontů, které musí zuřivě foukat, aby tu rozpálenou hromadu uchladily.

Jen místo vysávání (které není moc účinné) doporučuju naopak foukat - stlačený plyn/vzduch - buď kompresorem, nebo se dají koupit pixly se stlačeným vzduchem/plynem. Foukat nejprve vždy proti směru běžného chlazení (tedy do "výfuku"), následně do vstupu a opět obráceně (a opakovat tak dlouho, dokud z toho bude lítat prach). Vše při vypnutém PC a vytažené baterce a napájení. Pokud je více chladicích otvorů, takto vyšistit všechny.

P.S.: notebooky nejsou na hraní.

já nemluvil o rubrice pro moje problémy ale každy pc/ps3 atd. forko má rubriku kam lidi píšou problémy ktery mají... třeba kdyby mi na NT přestala fungovat klávesnice tak se to napíše do rubriky Problémy s pc... ale tady to není kam napsat

tohle je poradna na hovno vy se tu zabýváte furt nějakejma teplotama když už jsem vám řekl že mám i chladící podložku a teploty mám v normálu tak co furt teploty teploty až tě bude bolet noha tak já se tě zeptám jestli nemáš horečku ok ?!]:(

a s čím chceš vlastně poradit? Zatím jsme se dozvěděli, že máš jakýsi notebook, o kterém se domníváš, že je čistý a že se nepřehřívá.

Abych pravdu řekl, moje děti školkou povinné dokáží své problémy popsat o dost lépe... ]:) Pokud hledáš chyby, začni nejdříve u sebe.

Víš co, blunte? Když seš tak chytrej, tak si na..kakej a odnes si to do servisu. Nikdo není povinen se poklonkovat tvé uražené ješitnosti. A relevantní informace z tebe donekonečna páčit nebudeme, notabene když stejně pořád meleš svoje.

Ptát se na horečku při bolení nohy je zcela normální. Kladná odpověď totiž ukazuje pravděpodobně na zánět.

ne když tě do nohy jebnu teleskopem... a kurva na tom jakej je to nt nezáleží když jsem psal že jsem na tom v pohodě rozjel GTA4!!!!! takže silnej je dost a kurva psal jsem že byl nedávno čištěnej a nepomohlo to a teploty jsou kurva v normálu ste debilové nebo kokoti co na tom nechápete :D

Skončil jsi. (L-Core)