Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače PC NEC

Koupila jsem PC Nec PowerMate VL4 - je to taková chrochtla jen na net. Ale mám problém s ovladači - na origo stránkách Necu ty ovladače nefungují. Na PC mi hlásí vykřičník u:
- Multimediální zvukovy adapter
- radic videa (kompaktibilní se standardem VGA)
- sitovy adapter Ethernet

muzete mi poradit, jak ty ovladace najít? Díky vsem

Je to totálne bežná doska pre P4.
Na samom počiatku robíš nejakú fatálnu chybu. S Intel chipsetmi a osobitne dosky na mieru šite pre business segment sú totalne bezproblémové.

Ten Win je čistá inštalacia, pokus o opravu, tunning s integrovanými SATA ?