Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výměna RAM a pak není místo na disku

ahojte
Počítač měl 512 MB paměti a program se tam dá bez problémů spustit. Když jsem přidal 512 + 512 nebo i samostatnou paměť 1024 MB, tak program hodil hlášku že na disku (C) není dost místa. Přitom volného místa je dost (cca 16 GB). Operační systém Windows XP professional SP3. Nebude to mít něco dočinění třeba s virtuální pamětí?

přesně tohle vysvětluje krom druhého odkazu (to psal idiot:-)), každý jiný odkaz. Obsah paměti se uloží do souboru a po novém spuštění se obsah souboru přenese zpět do RAM - nic se znova nespouští, všechny okna, programy, služby jsou načteny z onoho souboru. Velikost souboru se rovná velikosti RAM, není místo na soubor = chybová hláška.