Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem www.mojehry.cz stáhnout na disk?

Když stáhnu např. program WinHTTrack na disk celý web např. www.mojehry.cz a toto vypálím na CD, tak bude to potom z toho CD spustitelné na PC bez internetu? Nebo takto hrát hry nepůjde, a byla by to zbytečná snaha z mé strany?
Nezkoušel to někdo?
Představuju si to takto: Vrazím tam to CD na PC bez netu, spustí se autorun, klikne na hru a hraje se.

Myslim ze ked bude na tom PC nainstalovany flash alebo shockwave tak by to mohlo ist bez problemov :-) ak sa mylim tak sorry :-)
mal som tri hry na compiku (flash a shockwave...) a po reinstale winXP isli tie hry (po nainstalovani flashu a shockwave) bez problemov :-)

LucKobRa