Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor

Dobrý den prosím o radu mám procesor AMD SEMPRON SDA2800AI03BX a chtěl bych ho vyměnit za sempron 3000 SDA3000AI02BA. oba jsou do slotu socket 754. Bude pasovat i kdyz má jiné to koncové číslo?díky za radu.Marek

Zapodievať sa dnes starým AMD procesorom kde teoreticky zvýšiš výkom o 8%, a zároveň zvýšiš produkciu tepla o 20% a v dôsledku toho hlučnosť o 25% mi príde trochu nie vhodné riešenie. Ak k tomu pridáš riziko že pri prehadzovaní CPU niečo, z tých starých vyhriatych plastov okolo chladenia sa rozpadne, tak sa na to

Dnes tu už niekto "upgradoval CPU" smerom ku kontajneru aj s mainboardom ...