Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google SketchUp - problém s exportem

Zdravím,
mám problém s tímto programem(verze 7.0.8657)
Když exportuji do .3ds formátu, velice často neexportuje textury.
Všechny volby mám zaškrtnuté podle tutoriálů na webu, ale program si exportuje jak se mu to zrovna hodí...
Zkoušel jsem různě formáty textur, různě vkládání textur(pouhým přetažením myši i přes položku Import v hlavním menu)
Ve finálním okně po vyexportování se prostě zobrazí Materials: 1 a Textures tam vůbec není.
V material editoru se textury zobrazují správně a když je z něj odeberu, tak zmizí i z modelu, což je vpořádku..
Už jsem vyzkoušel snad vše tak někoho prosím o radu, jelikož už fakt nevím co s tím..

imho, v programu moc nedělám, ale zkus v nastavení dočasného ukládání nastavit adresář, který máš pod kontrolou (ne temp- třeba si vytvoř c:\bordel\) - víc by se dalo zjistit přes procmon. Nevylučuji ale, že je to chyba programu - kontaktovat autora.