Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohodnoceni sestavy

Potřeboval bych vědět jestli tato sestava je v pořádku a co byste kdyžtak změnily.Díky

A-Data Vitesta EE 2GB (kit 2x 1GB) 1066MHz
operační paměť DDR2, frekvence 1066 MHz, Extreme Edition,
balení v boxu

AMD Athlon II X2 250
procesor, socket AM3, frekvence jádra 3 GHz, cache 2MB L2,
dual core, jádro Regor, boxovaný s chladičem

Gigabyte GA-M52L-S3P (rev. 1.0)
základní deska, MB, ATX, socket AM2/AM3, nForce 520LE, 1x
PCIe x16, 2x PCIe x1, 4x PCI, 4x DDR2, 2x SATA, 1x Lan, audio
7.1

LG GH22NS SecurDisc černá OEM
mechanika DVD R/RW, DL, RAM, interní, SATA, SecurDisc

Microsoft Windows 7 Home Premium CZ 32bit OEM
operační systém v české jazykové verzi, DVD

Samsung SpinPoint F3 3.5" 500GB HD502HJ
pevný disk, HDD, 3.5", SATAII/300, 500GB, 7200ot./min., 16MB
cache, přístupová doba 8.9ms, technologie NCQ

Sapphire ATI Radeon HD 4670 512MB DDR3 11138-33-
20R
grafická karta, VGA, ATI HD4670, PCIe x16, DVI, D-Sub, HDMI,
512MB DDR3, paměťová sběrnice 128bit, frekvence 750/1746
MHz, aktivní chladič

Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W OEM
zdroj PC ATX (v2.2), 20+4 pin, velmi tichý 12cm ventilátor, PFC
aktivní, 4x SATA, 5x Molex, 2x PCIe 6 pin, bez napájecího kabelu
(cena) (alfa)
Změna předmětu, původně: Potřebuji poradit (rh)

Ale na hry to nemas, ze? Grafika je sice slusna, ale na dnesni pomery uz slaba (chce to aspon HD5770). Deska je zrudna (chipsetem) - tohle bys me nedonutil koupit ani za uziti tortury (poohledni se po AMD785/790). Staci-li ti dvoujadro, tak CPU neres (ale strcil bych tam ctyrjadrovy Phenom2). A-data Vitesta je otresnost. Pameti se jmenuji Corsair nebo Kingston, uvazovat se da i o Geilech. Do "normalni" desky samozrejme DDR3. Disk je slusny, mozna bych tam strcil WD blue. Zdroj OK.