Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sloučení 2 instalačních CD

Zdravím,
stáhnul jsem si Windows Server 2003 ED v podobě 2 ISO souborů (CD1 a CD2). Lze nějak sloučit ISO soubory v jeden a ten si poté vypálit na DVD? Lepší 1x DVD než 2x CD. Doufám, že mi rozumíte. díky

čéče, teď ti neřeknu, jestli bude virtuální pc detekovat virtuální mechaniku.

Můžeš vyzkoušet: daemon tools lite (neinstaluj tam reklamní bordel), virtual PC. ale jak říkám, netuším jestli jí bude detekovat, ev. to vypal na rw a vyzkoušej v virtual PC - tam už se chytneš.

Tak ve Virtual PC se instalace povedla, přímo na plochu jsem se ale zatím nedostal, protože přohlašování je uzamčené. Odemknu kombinací CTRL+AlT+DEL, jenže když to udělám, tak se mi objeví správce úloh na ploše svého PC - ne ve virtuálním...
Dá se instalace považovat za úspěšnou, když jsem se dostal k přihlašovacímu dialogu?

Jo a ještě jsem se chtěl zeptat. Když si vytvořím extra partition a tam nainstaluju ten Windows Server 2003SE, vytvoří se mi při spouštění PC bootovací tabulka, kde si vyberu, který systém budu chtít spustit? Je lepší mít oba systémy na jednom disku nebo každý na jiném?