Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zablokování klávesnice

prosím,nějaký prográmek který vyřadí myš i klavesnici a pc stale běží např.video,net.a pak třeba skratkou spustím.Malá ráda ťuká a kliká a pak je průser.dik

vyřadí ... klavesnici ... pak třeba skratkou spustím

Zaujímavá úvaha.

Problém malej by malo ísť vyriešiť USB klávesnicu a USB myšidlom zapichnutým cez externý USB hub s vlastným napájaním, vypnutím napájania.

Nemám odskúšané priznám sa, no predpokladám že by to tak malo byť. USB Hub by mal byť oddelený od +5V zo strany PC od +5V napájania na strane výstupov z Hub-u. Dosť by som sa divil keby to tak nebolo, inak by mohol nastať prípad že +5V napájača HUB-u by sa "tlačilo" cez prepojenie PC-Hub smerom do PC čo by dobrotu určite nerobilo. Rozdiel potencialov +5V hoci len par desatín Volt by mohlo urobiť slušné prúdy...