Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pristup na DVD-RAM

mam pc,s WinXp a ovladace panasonic kvoli pristupu na DVD-RAM. N anotebooku Lenovo, predinstalovane nejake Sonic DLA, tiez zabezpecuju dvd-RAM. Avsak medium nahrane na jednom systeme bud hlasi 0 b volneho miesta, alebo jhlasi ze je chranene voci zapisu a pod, skusal som rozne kombinacie. Co ponechat, ma niekto nejake skusenosti? Ktory z ovladacov sa chova korektne? Lebo zjavne jeden z nich sa nedrzi specifikacie, ak nejaka je.

Všetky formaty DVD iné ako R, RW, mi od počiatku pripadali zbytočné, dopredu mrtve, podobne, ako v istom čase snaha presadiť LS Drive ako nahradu za floppy.

Kto potrebuje DVD RAM ak existuju USB Flash 16GB, 32GB atd za nie vysoké ceny ...

Sežeň si BHA ovladače. V segmentu DVD-RAM pravděpodobně nic lepšího nebylo vynalezeno. Zkušenost s DVD-RAM disky mám pouze kladnou.

Joseph má pravdu v tom, že v době 32GB flešek není 4,5GB na DVD-RAM nic moc. Z hlediska spolehlivosti (záloha dat) ale podle mě DVD-RAM flešky převyšuje. Dvě flešky už ale problém případné havárie zálohy celkem spolehlivě řeší.