Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blue screen

Pokud jede pc víc jak 30 hodin v kuse (možná i trochu víc), začne se objevovat modrá obrazovka. Počítač stačí na půl hodiny vypnout a jede zase dál.
Co by mohlo tuto chybu způsobit ?

Sestava
E8400 3.0 Ghz
Geforce gtx 275
corsair dominator 4gb 1066
Gigabyte Ga ep35 ds3l
Corsair HX 520
WD 1TB

http://img690.imageshack.us/content_round.php?page =done&l=img690/372/img6956o.jpg&via=mupload

Přehřívání to nebude. Já bych to taky typoval na zdroj, vydává bzučivý zvuk, ale jen v určitých situacích např. když se nahrává anime v 3dmarku tak jenom první 3s bzučí a pak to ustane, nebo třeba když zapnu zaklínače tak ze začátku a jakmile najedu do menu tak už ne.

0x000000A je chyba v pamäti rozhrania grafickej karty,bud máš inštalovaný nekompatibilný ovládač alebo má grafika slabé napájanie a nieje správne inicializovaná,prípadne nieje inštalovaná kompletná sada ovládačov k čipsetu,u intel p35/q35 a odvodenín g33/q33/g31 je pomerne kritická absencia amt/heci ovládača pre čipset,spôsobuje to reset čipsetu a pády systému