Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Využití paměti CPU a teplota notebooku

Ahojte;´, prosím Vás naprostá amatérka vlastnící rok starý notebook vás žádá o drahocenné rady;) notebook si chci zachovat v relativně dobrém stavu, ale moc tomu nerozumím;)takže moje otázky: už párkrát jsem zpozornila, že mi notebook nějak víc hrčí..no prostě je hlučnější;) a mám za to, že tak nikdy nevyváděl...mám obavu, že ho už mám zavirovaný a že se mi brzo přehřeje;) tak jsem si dala na plochu miniaplikaci Využití paměti CPU a většinou je v červených číslech, tudíž je něco blbě;) a já nevím co......mohl by mi někdo polopaticky vysvětlit o co jde? jen jsem stačila vygooglit, že by s tím mohl souviset schvost.exe, kterýho mám v pc plno-víc v příloze ve screenu....
a taky jsem se chtěla zeptat- avast mi nikdy nenašel viry, ale freeware od Nortona mi jich našel 70( cookies a tak)-zničí to ale jen placenej Norton ..a já nechápu, jak je možný, že to nenašel AVAST?
Lock, teplota se tady už dávno neřeší. (karel)

Ještě, milá kikischka, že to tu zachraňují Slováci... jinak nechápu,
proč nás Slováky tak nenávidí.

To kdyby kluci vědeli, že já mám v neděli sedumasedmdesát,
a pořád mám mladý děvčata kolem šestnásti - kolem sebe.
Řekli by: my ti oči vykolem.

Já mám lidi rád.
My Slováci jsme takoví.