Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hledání IP adresy

Ahojte
Před měsícem jsem vyhledával jednu IP adresu na googlu, protože jeden člověk neustále pomlouvá na naší obecní diskuzi. (85.70.200.117 a 85.71.4.162). Vyhodilo mě to asi cca 200 odkazů. když ji dám teď vyhodí mě to pouze 4. Nezměnil google nějaké vyhledavácí podmínky?

tie programy nemusis skusat-ako na LAN sieti zisti kto ma tu verejnu IPcku?

za tou IP adresou moze byt x ludi, ...
je to ip adresa telefonica o2, kto ma tu ip adresu pridelenu ti asi len tak nepovedia.

takze mas niekolko moznosti: ist na policiu, podat trestne oznamenie-policia ma moznosti zistit kto je za tou ip adresou.
druha moznost: vykaslat sa na to, lebo to nezistis ;)