Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stále mi to hlásí chybu, nelze otevřít odkaz na pdf

prosím vás o radu jak postupovat aby se mi otevřel odkaz na stažení pdf
jakmile kliknu na netu jakoby stahnout např. ceník, katalog apod., tak mi vyskočí chybová hláška
dá se někde v nastavení to udělat tak aby mě to šlo jakoby stahnout ať si můžu tyto odkazy prohlédnout?
je to ze stránek - http://www.bagio.cz/index.php?page=firemni-dokumen ty
díky moc za pomoc

V podstate Ti kolegovia povedali skoro všetko.

Je pravda, že IE treba pozitívne diskriminovať, keďže nestíha vývoj - resp. dobieha ho.

Zamerať sa na spoľahlivejšie prehliadače, ako: Opera, Firefox, atď.

.

K problému:
- pozri sa do: Prístup a východzie nastavenia programov - vlastné,
tam máš nastavenia rovnosti/uprednostnenia, aj prehliadačov.
- štandardne sa pri inštalácii každého prehliadača (ale aj neskôr - v nastaveniach) opýta,
či ho chceš mať ako defaultný, teda predvolený.
Je lepšie, ak používaš z logických dôvodov viacero prehliadačov,
ponechať im voľnosť - a teda nemať predvolený žiaden.
Samozrejme, je dobre mať v nich dôležité pluginy - doinštalované neskôr, podľa Tvojej potreby a činností.
- ak nemáš v prehliadači plugin Adobe readera, tak si ho tam môžeš dodať.
(inak, už v posledných verziách prehliadačov väčšinou tie základné pomocné programy už sú - wmp, atď.)
- Adobe reader je síce gratis, ale je pomerne náročný.
Preto - okrem už kolegami spomenutom FoxitReaderi - existuje ešte PDF-XChange Viewer.
Tie sú pružné, a v niečom lepšie.

Ostatné k veci povedali už kolegovia vyššie.