Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velký problám-Windows mi funguje tak napůl

Ahoj.

Mám hoodně velkej problém...:)

Jednou po restartu PC se my stala takova divná věc plocha jako taková se načetla (i s tapetou) ale na qickbaru nebyly programi a po sleze jsem zjistil ze na tu plochu nemůžu vůbec klikat jako ani na start atd...pak jsem zjistil ,že my nefunguje internet (jako ikonka Chrome ani FF ani IE) a pak jsem zjistil ,že my nejdou základní programy např.: tento počítač jde ale když kliknu na systemový informace tak se vpodstatě nic nestane ovladací panely jdou ok tak jsem šel do nouzaku abych skusil aktualizovat ovladače ale když sem instaloval 10.2 tak my napsaly ,že nenašli odpovídající hardware!mam ATI x300 je to kšunt starej ale prostě tam je...skoušel jsem i bod obnovení..nic.Tak a teď jsem tady v nouzaku s prací v síti a moc vás prosím o pomoc.:)
ps:ten nouzák je hrozně depresiví :D

Karta: ATI x300
OS: win XP home

Stiahni si superantispyware (www.google.com), existuje aj live verzia, a urob kompletny scan PC.

Co sa tyka toho popisu hardware, tvoje PC pozostava len z grafickej karty? :-) V nudzaku mozes odinstalovavat to co si instaloval naposledy (ked sa to posralo), napr. aj ovladace (v ovl.panely - pridat ubrat programy), nemusis instalovat nove, to v nudzaku moc nejde.

P.S. este si mozes v start-spustit: msconfig, karta po spusteni skontrolovat co vsetko sa spusta po starte a kazde jedno si dat do google a precitat si ze co to je, ci tam neni nejaky bordel vir a spol.

Takže Ty si vydedukoval, že tie Tvoje vyššie spomínané problémy spôsobila grafická karta... Predtým všetko išlo a zrazu nie...
Nemôžem kliknúť na ikonu - šup tam najnovšie ovládače cytalyst, ktoré moju graf.kartu vôbec nepodporujú, ale nevadí...
hlavne že som in...

Čo si nainštaloval predtým ako sa to posralo ???

Vyser sa na chybu v nudzaku to je snad normalne ked si v nudzaku ze CCC nenajde ovladac (od toho je nudzak nudzakom, ze nenacitava ovladace). Ked chces nieco robit v nudzaku tak ovladac ODinstaluj. Co ale neni nutne ptz tvoj problem pravdepodobne neni ovladac grafiky, ale problem je rozosraty Win pravdepodobne niecim co si tam robil predtym ako sa to posralo a co uspesne tajis.

TY VOLE JO!!!!!!:-D

Našel jsem asi 20 trojanů a některý se dokonce schovaly do systemu hajzlici.:-D
Všechny jsem je odstranil a už to facha...

DIKY MOC všem a hlavně tobě MM seš borec kdybys nebyl ze slovenska (teda doufam ,že sem se nesplet) poslal bych ti čokoladu.:-D

Takže ještě jednou DIKY všem za pomoc. :)