Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno IRDA Port na PC

Zakoupil jsem si USB IrDA port (MA 620) pro můj starý telefon Siemens C65, bohužel se mi ho nedaří zprovoznit. Ovladače z CD jsem nainstaloval restartoval pc, XP mi našly nový HW tak jsem doinstalovat drivery. Myslel jsem, že to bude ok.
Jenže chyba lávky.
Neobjevila se mi žádná ikonka v task baru pro IrDA. V ovládácích panelech přibyl panel pro ovládání v správci systému taky, ale v task baru ne. Projel jsem velké množství diskuzí, ale nenašel jsem řešení, neví někdo co s tím ? (btw: ovladače jsem už přeinstaloval, zkusil jsem stáhnout nové dll knihovny, rebootu nepočítaně; OS Win XP Pro)
Díky za pomoc

Tak jo díky všem ... jsem potěšen, že to nebyla nakonec chyba moje, už jsem si myslel, že jsem lama. Chyba byla na straně výrobce, špatně připájený kondenzátor C11 způsoboval HW nefunkčnost. Po tom co jsem tento SMD kondenzátor připájel se mi podařilo zařízení rozběhnout na první pokus ... ach ta čína ...