Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Corel: spojení dvou objektů

Můžete mi někdo, prosím, poradit jak na spojení dvou objektů? Resp. na spojení uzlů dvou objektů?
Našel jsem nějaké návody, jak spojit uzly, ale jen v rámci jednoho objektu. Obrazec ( view-923_corel_tvar.png.html ) potřebuji uzavřít, abych mi vzniklo jakési "C", ve kterém pak můžu nastavit výplň. Předpokládám, že konce onoho "C" spojím asi Beziérovou křivkou.
Omlouvám se za případné nepřesnosti, v Corelu dělám první den. :)

Díky

No v podstatě mi jde o spojování jednotlivých čar (nebo bodů), aby mi z toho vznikl obrazec, na kterém můžu aplikovat výplň. I když např. spojím některé dva uzly, tak po zvětšení zjistím, že uzly ve skutečnosti spojené nejsou a je mezi nimi mezera.
Přesně tohle mi dělá i to písmeno "C", o které se snažím - i když ho uzavřu čárami, stejně výplň nefunguje (je stále bílá).
Na obrázku je vlevo výtvor, co mám teď, a vpravo je to, o co se snažím. :)

view-714_corel.jpg.html

Děkuju