Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trapné mazání dotazů na "vy víte kde"

Řešil jsem včera a dnes problém se spouštěním starých programů, už je to vyřešeno, není podstatné o co přesně šlo.

Důležité ale je, chování cenzora na "vy víte kde."
Dotaz jsem napsal sem na tuto poradnu a "vy víte kam."
Zde jsem dostal rychlé a kvalitní odpovědi, naproti tomu "tam" neodpověděl nikdo vůbec nic. Tak jsem "tam" napsal, že už je problém vyřešen a že tedy už nikdo odpovídat nemusí a že odpověď je zde na tomto serveru. No a uplynula asi půlhodina a zmizel kompletně celý dotaz, tedy nejen odkaz sem, ale úplně všechno.

Takže jsem si z toho udělal závěr: Tady to sice zatím moc nežije, ale člověk se dočká smysluplné rady. Naproti tomu na "vy víte kde" nejen že nikdo neporadí, ale ještě se tam cenzor při zmínce o této poradně zachová jako trapný ubožák a celé to vymaže.

Takže asi tak.

fu povodne som sa zlakol ze ides obrblat tuto poradnua ze ti tu niekto nieco zamzal. som rad ze sa ti to stalo na zive a nie tu. a neboj tu mozes kludne povedat kde to bolo nikto ta za to nebude mazat. navyse 90% ludi co je tu prislo zo zive. a nakoniec nebyt zive nikdy nevznikne ani tato poradna;o)

Ale já to vím, vždyť jsem na Zive chodil od samého počátku. Funguje to tam v takových zajímavých vlnách od naprosté anarchie po totální cenzuru a období "něco mezi". To se opakuje pořád dokola. Pouze si ve fázi cenzury vždycky říkám, že větší blb se tam už snad nemůže objevit. A pokaždé je to nakonec podle toho filmu "Ještě větší blbec, než jsme doufali"