Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde-nešla spustit instalace programu

Zdravím,
ted jsem si po dlouhé době vzpoměl, že jsem jednou stáhnul nějaký prográmek, ale nešel nainstalovat.Pořád mě to hlásilo, že byl k počítači připojen další uživatel a přitom používám PC jen já a nikdo jiný. Podíval jsem se do správce úloh a byl jsem uživatelem jen já, tak nevím....
Ještě jsem se s tímto nesetkal, tak bych chtěl vědět čím to mohlo být? Zkoušel jsem i pravým tlačítkem na myši spustit jako správce, ale ta možnost se mi tam nenabízela.

To jako vážně? Nemá kdo a nic nelegálního nedělám!
Já jsem myslel, že byl problém v softwaru.Takže mám v PC ještě někoho jiného, o kom nevím a nezobrazuje se??