Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ebay problem s prihazovanim

nevim kde se zeptat, tak to zkusim tady... na ebay.com si prave v teto chvilku kupuju v aukci item, ale problem je v tom ze jsem ted jako nejvise prihazujici a obchodnik ktery vypadal duveryhodne si v prubehu aukce zvysil postovne o skoro 15$, to asi neni normalni? nevite jak mam postupovat v pripade ze item vyhraju nechci platit takovou castu pocital jsem s tim co bylo zadano kdyz jsem prihazoval, diky, omlouvam se za spam -jestli to sem opravdu nepatri-

Pokud to obchodnik udelal po tvem prihozeni, mas moznost z aukce odstoupit.
Proste mu napis, ze akceptujes puvodni podminkyt v okamzeni tveho prihozu. V priapde, ze je nebude akceptovat, z aukce odstupujes. Pokud nebude chtit, budes to resit za pomoci adminu eBay.