Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s bootovaním

dobrý den,mam problém s instalaci os windows vista na sony vaio vgn-cs290,a to takový že při spušteni Recovery partition se spustí instalačka a potom mi to napise 'error occurred when restoring the system.cannot continue'.Další věc je tá ze do windowsu se vubec nedostanu jenom do biosu a do té instalačky.Za jakoukoliv odpoveď a nápad ďěkuji.

Ano google mě napadl a právě že jsem nenašel nic ohledně mého problému.Už fakt nevím jak to nabootovat.Zkoušel jsem bootovaci cd xp a vista a bez úspěchu.Pri xp modra obrazovka a vista mi píše error loading operating system.Děkuji za každej nápad.