Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Corel - uložení obrázků

Ahoj, potřebovala bych radu zkušených...pracuji s programem Corel Draw X4 a Corel Photo - paint X4...vždy si vytvořím nějakou stránku s obrázky, ale nikdy mi to nejde uložit...když chci dát uložit nebo uložit jako, tak toto políčko v nabídce je vždy šedé, že není k dispozici. Vůbec netuším, co dělám špatně. Nebo je to v nastavení? Děkuji.

Já Corel neprovozuji, tak nevím, jak to tam přesně je. Ale napadlo mě, že když dáš uložit (či uložit jako), uloží se ten corelí soubor s objekty, vrstvami atd, aby šel nadále editovat. Na uložení obrázku bude možná něco jako soubor > export > BMP/GIF/JPG.