Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Můžu použít nabíječku na jiný notebook?

Dobrý den,

rozbila se mi nabíječka na starším NB Fujitsu Siemens a chtěl bych se zeptat, jesli můžu prozatím používat nabíječku od notebooku Asus.

Shodné popisy na nabíječkách: N193, V85

Rozdílné popisy: na Asusu je: C.C.: FJ, REV: 03
na FS je: C.C.: AF, REV: 04

Udělal bych fotky těch štítků, ale bohužel tedka nemám čim, děkuji za odpovědi.

10% je tolerancia s ktorou sa ráta. Akurát ešte môžu byť drobné rozdiely v priemere. Hlavne aby si nemal stredný kolík na notebooku výrazne hrubší ako otvor na protikuse. Ono záleží aj ako prevedený kontakt stredového otvoru konektora na kábli od napájača. Typy ktoré majú prevedenie "akože klieština" neradno nasúvať nasilu. Typ ktorý je akoby "ladička" znesú nasunutie na kúsok hrubší kolík.
Takže s citom. V žiadnom prípade žiadne násilné nasúvanie.