Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uprava obrazku

prepacte za nazov temy, ale nevedel som ako to blizsie specifikovat
Dobry den, vedel by mi niekto poradit s nasledovnym problemom:
mam obrazok b7ee102828j , ten si otvorim v skicari, a prvu cast dokazem spravit, pospajat bodky a vymalovat. Ale potreboval by som spravit, ak sa to da, nejake "tlacidla" (ta cast kde su spravne odpovede:kridel,dve,zobaka,vtak,...)tak ,aby som len mysou uchopil spravnu odpoved a preniesol na spravne miesto. V skicari by sa to dalo, ze vystrihnut tu cast, ale to by uz bolo moc zlozite. Ak sa to da spravit v inom programe,alebo nejak inak, budem vdacny za kazdu radu.

To si predstavujes, ze vezmes kousek pbrazku, na kterem je napsano kridla, nejaky program ti to z obrazku prevede na text, precte "kridla", pozna, co ma vybarvit a vystrihnout a provede to?
Muzes zacit s programovanim a takovy program napsat.