Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem d-link dsl 584t

prosím vás jak můžu u tohoto routeru nastavit jeden z LAN portů jako port WAN? V nastavení to nemůžu najít. Nemám adsl internet a tak nevím jestli to je vůbec možné. Mám 2 PC a chci je zapojit do sítě tak aby na obou byl internet. díky!

to není až tak úplně pravda (všechny porty podporují tzv. vlan tagging), nicméně podpora firmware pro takové využití chybí. Bylo by potřeba nahrát jiný firmware, ten ale AFAIK neexistuje.