Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak naformátovat flashku na řekněme fat32?

prosim ještě o radu, na winxp mám konzolové programy: flashnul a testdisk a tím prvním jsem nahrál na svou 4GB flashku ubuntu iso 9.10, ale vytvořilo to non partišnu (resp. unknown), jenomže notebook i když specifikuji boot jen z flashky nebootuje. Vím, že program testdisk umí přiřadit vlastnost u partišny boot, ale musím tam mít nějaký typ partišny, tak jsem dal volbu, že tam je intel partišna a zvolil "erease all data" a teď vůbec nevím co dál. Windows mi flashku nenaformátují přes tento počítač a v Nástroje pro správu->Správa počítače->Správa disků flashku nevidím. Jak pomocí těch dvou programů popř. jiných free mám celou flashku převést na řekněme fat32?

přes tento počítač má flashka vlastnosti: 0 bajtů volných, 0 bajtů zapsaných
přes tento počítač když klinku na flashku tak to napíše vložte disk do K:

děkuji!

první program je nepoužtelnej, alespoň u mě- pořád tam vyskakoval messageBox, že není vložené cd s Ubuntu, i když jsem měl jedno vysmažené 9.10 a dal ho do mechaniky (ps: do notebook ho dát nemůžu- v NB není funkční mechanika), ten zlořád pořád řval a nešlo na formulář vůbec kliknout, messagebox mě nepustil :)

Druhý program fungoval výborně a já z flashky naisntalovat Ubuntu, thx and bye