Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto který program otevře soubor .cfg?

Zdravím,nevíte kalý program otevře soubor .cfg ?
Je to u metina akmosovi to hlasi error a mě to normal de.. ps. ja mam XP a on Vistu.
Změna předmětu, původně: Cfg
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Takže,kamarád si stáhl metin2 viz. víše od MM... z toho odkazu.
Nainstaloval to,pak se to napatchovalo a ted,když chce zapnout ten exe. soubor,tak mu to udělá tuto chybu : viz. víše obrázek.
Nevíte někdo,proč to tam tu chybu hlásí ?
Ps. Sestava PC je již uvedená nahoře...