Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server a Router

Lidi mam takovej mensi problem. Mam doma server ktery je propojenej z routerem ktery je napojeny na internet. Jako webovy server pouzivam IIS7. Muj problem je uvedu priklad. Proste mam webovou stranku kde je anketa. Ta ma funkci ze kazdej clovek ktery hlasuje tak se mi ulozi ip adresa navstevnika. A zde je problem. Nezobrazi se mi jeho ip ale vnitrni ip routeru. I kdyz nahrava nekdo z jineho pc pres ftp veci na server tak se mi zobrazi ip routeru. Na routeru jsem povolil DMZ ale porad nic. Nevite nekdo v cem je chyba?

Musis si pomoci nejake funkce (podle toho, v jakem jazyce jsi to udelal) zjistit ne adresu routeru, ale adresu hlasujiciho.
Problem budes mit u lidi, kteri sdili vsichni spolecnou adresu - typicky site malych provideru.

No verejnou ip rozhodne mam. U toho routeru je neco spatne ohledne nat. Pac kdyz nekdo posle nejakej pozadavek na router a ten paket smeruje na muj server tak v hlavicce zmeni ip uzivatele na ip routeru. No a na serveru se mi zaloguje ip routeru coz je spatne. A jak jsem hledal tak na routeru neni nic na nastaveni nat

Tak v tom pripade to neni chyba, ale vlastnost. Misto NAT tam funguje nejaka jakoby proxy, nebo ten NAT je jak pro cilove, tak i pro zdrojove adresy najednou.