Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesílení wifi

Dobrý den potřeboval bych radu, s wifi připojením na chatě. Mám chatu cca.1,5 km od vesnice kde je wifi
od různých poskytovatelů ale já se svým notebookem signál chytím tak na 200-400 m. Potřeboval bych poradit s výběrem antény,routeru -prostě nějaké zařízení které by signál „vytáhlo“ 1,5 km od vesnice. Nemám s tímto druhem připojení naprosto žádné zkušenosti a budu vděčný za návrhy. Předem díky.

Podobne má riešené pripojenie kolega, býva na okraji obci, AP je na kostole. Priamy výhlad nemá, no pozemok má na svahu a na konci pozemku už výhlad je. Postavil drevený stožiar 5m, zakopal asi 60 m kábla do hlbky na dva rýle, cca 50cm.