Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba emailu

chcel by som na koniec emailu dávať banner s odkazom na www stránku. Ako to urobiť?
AKo sa tvorí mail kde je kopa odkazov a obrázkov - napr. t-com posiela novinky ...

Takovy mail se tvori ve formatu HTML.
Co se tyka tveho pozadavku, zalezi na tom, odkud mail odesilas. Pokud chces neco vkladat dolu automaticky, slouzi k tomu "podpis".

Ale muze se stat, ze kvuli takovym odkazum budou tve maily vyhodnoceny jako spam a podle toho i skonci.