Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Více internetových prohlížečů

Ahoj,
prosím,mohu mít v pc více internetových prohlížečů?Nebude to dělat bordel v systému?
Ptám se z toho důvodu,že pro určité věci mi vyhovuje pokaždé jiný prohlížeč,takže bych potřeboval mít v pc tři.

Děkuji.

Mozes (ak myslis rozne prehliadace, a nie len ine verzie od jedneho prehliadaca).
Standardny prehliadac (ktory bude otvarat linky z inych programov) si nastavis ktory chces (je to v kazdom prehliadaci v nastaveniach ze ci je standardny v systeme).